Hotel Wyspiański
0

Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest cudownie umiejscowiony, jeżeli pragniesz dostać się z niego do wartych zobaczenia atrakcji w Krakowie w niedługim czasie. Blisko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmuje dotarcie do Kazimierza, jednak da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budowle z ciemnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został ładnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Jaki hotel w Krakowie wybrać?Hotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, mają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby dało się w nich łatwo manewrować wózkiem. Przystosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie Krakowa, można znaleźć także imprezy i smaczne jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu pomieścić znacznie więcej osób, gdyż otwieramy wtedy nasz ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre umiejscowienie hotelu, jak i kompleksowa obsługa, zapewniana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz